Published On: 28 Maj, 2016

Prishtina – Drita, luftojnë për Europa League

  • Prishtina dhe Drita do të përballen sot në kryeqytet në kuadër të finales së Kupës së Kosovës

Pas pranimit të Kosovës në UEFA, fituesi i Kupës do të luajë në ndeshjet kualifikuese të Europa League, andaj finalja e Kupës së Kosovës mes Prishtinës e Dritës pritet të jetë tejet interesant.

Këto dy skuadra të Superligës do të ndeshen për të përcaktuar fituesin e Kupës së Kosovës, ndeshje e cila zhvillohet në Stadiumin e Prishtinës me fillim në orën 16:00.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...