Published On: 15 Qershor, 2016

Prindërit më të tmerrshëm. E vranë foshnjën e tyre 6 muajsh

Çifti, burri i moshës 24 vjeç dhe gruaja 23 vjeçare janë arrestuar si të dyshuar për vrasjen e foshnjës së tyre 6 muajsh

Ngjarja ka ndodhur në Bilston të Anglisë, shkruan DailyStar, transmeton Gazeta Express.

Djali i quajtur, Kayden u dërgua në spital, por mjekët nuk arritën ta shpëtonin jetën e tij.

Është vendosur se do të bëhet ekzaminimi pas vdekjes së tij për t’u kuptuar shkaku i vdekjes./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...