Published On: 3 Qershor, 2016

Prindërit e Rita Orës, Besniku dhe Vera, në vëmendjen e mediave britanike

Atraksion veror i mediave në Britani të Madhe e kudo tjetër janë bërë edhe prindërit e Rita Ores, Besnik dhe Vera Sahatçiu, përndryshe Besniku është pronar i “Pub-it-The Quin’s Arm”, derisa Vera është mjeke-psikiatre, ata këto ditë ishin me pushime, ku realizuan disa foto të përbashkëta. Ju dëshirojmë pushime të këndshme në Kosovë. Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...