Published On: 19 Mars, 2016

Princi me “Shok”

Princi i Wellsit, Charles në këto momente është duke marrë pjesë në pritjen e organizuar në një prej lokaleve të Prishtinës.

Princi është duke takuar bashkëqytetarët e tij të cilët punojnë dhe veprojnë në Kosovë, po ashtu në këtë pritje janë të pranishëm edhe pjesëtarë të organizatave të ndryshme në Kosovë si dhe ekipi i filmit “Shok”, një produksion mes producentëve nga Britania dhe Kosova.

Shkencëtar, arkitekt, ndërmarrës, bursist, fotografë, organizata të ndryshme, media, aktorë, të cilët punojnë në Britani por që janë kosovarë, po ashtu janë në këtë takim me Princin.p2p1

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Princi paska shku n'hamam bar thotë:

    Bravoooooo princ, sepse me kete vizite ne Hamam, iu ke kallxue politikaneve tu Kosoves ( kmplet me opozit dhe pozite) se e kani bo punen hama m”………….hahahahahahahahahahahahah

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...