Published On: 21 Qershor, 2016

Princi Leka: Lutemi të kualifikohemi

 

“Shumë urime për këtë fitore historike, një falënderim djemve të Kombëtares sonë dhe Urime gjithë shqiptarëve!”, shkruan në urimin e tij Princi Leka duke theksuar se lutet të kualifikohemi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...