Published On: 19 Mars, 2016

Princi i Wellsit pritet nga Jahjaga (Drejtpërdrejt)

Princi i Wellsit, Charles dhe dukesha Cornwall, do të priten nga presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ku mw pas, së bashku do të vendosin lule tek Monumenti i Personave të Zhdukur.

Për t’i ndjekur drejtpërdrejt mund të klikoni këtu:

http://live.itprishtina.com:8080/kpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...