Published On: 19 Mars, 2016

Princi dhe Dukesha vendosin lule te Memoriali, përshëndeten nga afër me familjarët e të zhdukurve

Princi i Uellsit dhe Dukesha bashkë me presidenten Atifete Jahjaga vendosën lule te Memoriali i Personave të Zhdukur.

Në shesh janë mbledhur qytetarë për të parë nga afër Princin dhe Dukeshën.

Po ashtu, lule te Memoriali kanë vendosur edhe fëmijët e personave të zhdukur.

Princi pas vendosjes së luleve është afruar te qytetarët e mbledhur dhe po i përshëndet ata.

Masa e sigurisë për çiftin mbretëror është e lartë, të cilët po kujdesen për sigurinë e tyre.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...