Published On: 27 Maj, 2017

Princ Leka II takohet me Haradinajn, thotë se familja mbretërore do të jetë në shërbim të Kosovës

  • Princ Leka II, po qëndron në Kosovë, për vizitë të lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Me këtë rast, ai ka shprehur mirësi për Haradinajn, që ka kaluar problemet të cilat i rëndoheshin në Francë, shkruan Indeksonline.

“Gjithmonë ndjehem mirë në Kosovë. Familja mbretërore gjithmonë do të jetë në shërbim të Kosovës. Më vjen mirë që i keni kalu ato probleme në Francë”, është shprehur princi.

Ndërsa, lideri Haradinaj është shprehur se ndjehet i kënaqur kur takohen shqiptarët. /Indeksonline/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...