Published On: 8 Tetor, 2016

Prezantuesja shqiptare publikon bisedën me biznesmenin që kërkon të bëhet ‘sponsor personal’ i saj (Foto)

Roza Lati është shprehur e revoltuar pas disa mesazheve private që i kanë ardhur nga një i panjohur në adresë të saj.

Siç ka shkruar vet moderatorja në Instagram, bisedën me të panjohurin, të cilën më pas e ka fshirë, e ka publikuar qëllimisht për t’i treguar personit në fjalë se askush nuk mund të bëjë pazare të këtij lloji me të.

Vajza e aktores Rita Lati, Roza, është e njohur edhe për imazhet ‘e nxehta’ që i publikon.

Biznesmeni në mesazhe i ofron prezantueses mbështetje dhe shumë para duke u ofruar që të bëhet “sponsori personal” i saj, në mënyrë që Roza “të bëjë jetë luksi, ashtu siç e meriton”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...