Published On: 21 Shkurt, 2016
Bota / Video |

Prezantueses së BBC-së i bie të fikët në transmetim (VIDEO)

  • Kamerat u kthyen menjëherë nga dy gazetarët në studio, ndërsa stafi i erdhi në ndihmë prezantueses 33-vjeçare të motit, nënë e një fëmije.
  • Pak më vonë, një prej kolegëve të saj shkroi në “Twitter” se kishte komunikuar me Rachel-in dhe ajo ishte në gjendje të mirë nën kujdesin e mjekëve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...