Published On: 17 Shkurt, 2016

Presidentja në këmbë nëpër shesh, Mustafa e Thaçi s’kanë guxim marrin veturat (Foto)

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, në përfundim të mandatit të saj, ka shfrytëzuar turmën e madhe të qytetarëve në shesh që të përshëndetet me ta, raporton Indeksonline.

Ajo preferoi që të ecte në këmbë përgjatë shesheve dhe të bisedonte me qytetarë, derisa kryeministri Isa Mustafa dhe zëvendësi i tij, Hashim Thaçi, u larguan nga aty me veturat e tyre zyrtare. /Indeksonline/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. meritaa thotë:

    Te lumte presidente

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...