Published On: 9 Mars, 2016

Presidentja JAHJAGA dekoron AKI-në me Medaljen Presidenciale të Meritave

Presidentja e Republikës së Kosovës znj. Atifete Jahjaga vizitoi Agjencinë e Kosovës për Inteligjencë.

Presidentja u njoftua nga Drejtori i AKI-së për punë gjatë vitit që lam pas dhe sfidat e sigurisë në përgjithësi. Presidentja lartësoi rolin që ka Agjencia e Kosovës për Inteligjencë sipas Kushtetutës dhe Ligjit në sigurinë e vendit dhe shprehu mirënjohje për kontributin e dhënë në ruajtjen dhe mbrojtjen e sigurisë kombëtare.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...