Published On: 25 Janar, 2016

Presidentja Jahjaga çfarë po kërkon në Anamoravë

Presidentja e vendit, Atifete Jahjaga po vazhdon vizitat e saj në komunat e Kosovës. E para e vendit, bashkë me drejtues të Odës Ekonomike të Kosovës, Odës Ekonomike Amerikane dhe Odës Ekonomike Gjermane, sot do të qëndrojë në anën e Anamoravës.

Sipas njoftimit të Presidencës, Jahjaga sot do të takojë edhe kryetarët e komunave të cilat do t’i vizitojë, atë të Kllolkotit, Gjilanit, Kamenicës dhe Ranillugut.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...