Published On: 8 Prill, 2016

Presidenti Thaçi në ceremoninë madhështore i argëton diplomatët me koncert fëmijësh

 

Presidenti Hashim Thaçi ceremoninë e argëtimit të mysafirëve e ka nisur me këngë nga një kor fëmijësh, që kush si kuptonte duke kënduar në disa gjuhë.
A është fëmijëror ky president, kur e analizon këtë rrethanë solemne, por edhe fjalimin e tij, që sikurse dje është më i dobëti që e ka mbajtur një president vendi, ndërsa është i vetmi që bëri përpjekje të tregonte madhështi duke ftuar mysafir nga gjithë bota, por që u injorua edhe nga vendet më miqësore, duke dërguar zyrtarë të nivele të panjohura, pra më të ulëta të administratës dhe diplomacisë. SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/hidhet-gazlotsjelles-i-helmohet-ceremonia-madheshtore-padishahut-te-kosoves/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Xheloz je more artikulqkrufq thotë:

    Fe ijet jane ardhemria….e ju xheloza …..ngushellime e mija te sinqerta…

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...