Published On: 18 Gusht, 2016

Presidenti sonte i drejtohet qytetarëve, do të flasë për zhvillimet e fundit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka paralajmëruar se sonte në orën 20:00, do t’i drejtohet qytetarëve me një mesazh për zhvillimet e fundit në vend.
Thaçi këtë njoftim e ka bërë në faqen e tij në Facebook.

“Miq të dashur, sonte, në orën 20:00, i drejtohem qytetarëve me një mesazh për të gjitha zhvillimet politike, ekonomike dhe të sigurisë në Kosovë”, ka shkruar ai në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...