Published On: 4 Qershor, 2016

Presidenti që se ka askush. Në bordele për punë atdhetarie (Video)


Lexues të nderuar a ju kujtohet kur ish kryeministri i Kosovës u kap duke dalur nga një prej bordeleve më të famshme të Shkupit.
Ende nuk është zbardhur ky mister. Por, është e rëndësishme të bëhet, e ditur se ky takim ka ndodhur në kohën që po vendosej me demarkacionin me Maqedoninë, dhe tani vlerësohet se ka humbur jo më pak se një mijë hektarë të pranuar zyrtarisht, por që Maqedonia i ka marrë më shumë se gjashtë mijë hektarë tokë Kosovës.
Pra, ky incizim i bërë në më 2009, mund të jetë shfaqur si pjesë e një projekt-shantazhi, të shërbimeve maqedonase, për ta shtrënguar Hashim Thaçin që të jap sa më shumë territor.
E njëjta gjë duket ka ndodhur me Malin e Zi, duke i dhuruar 8230 hektarë tokë, nga demarkacioni i bërë ndërmjet dy shteteve, që pritet të miratohet edhe nga Kuvendi, por i kundërshtuar nga opozita me muaj të tërë, por edhe nga ekspertë intelektualë dhe madje edhe nga 139 intelektualë nga Shqipëria. SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/milaim-zeka-ja-si-me-torturonte-lutfi-ajazi-miku-i-kadri-veselit-dhe-si-e-kishte-bere-te-pshurrej-adem-demacin/

http://www.shqiptari.eu/arif-mati-trondit-historine-europiane-pellazget-jane-themelues-te-qyteterimit-europian-jo-helenet/

 

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Dema thotë:

    Vetëm një bythkuq, ja këputë pazaret e dëmshme antikombëtare këtij idioti të paprecedent ….

    Përgjigjiuni
    Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...