Published On: 24 Maj, 2016

Presidenti Ivanov “ngre krye”!

I pyetur nga “Frankfurter Algemajne Cajtung” nëse prapo do të vepronte në pajtim me 12 prillin, datë kjo në të cilën fali kriminelë e manipulues qeveritarë, kryesisht të partisë në pushtet, Ivanovi u përgjigj madje edhe para se të përfundonte pyetja. Dhe përgjigjja, pa dyshim, ishte PO.

Gjorgje vanovi shkoi aq larg, sa madje organin e Drejtësisë, i cili synon dënimin e kriminelëve, e quajti zxitës konfliktesh:
“Kjo atmosferë e konfliktit është vepër e Prokurorisë Speciale Publike”, – theksoi Presidenti.
“Prokuroria Speciale Publike po heton në mënyrë selektive vetëm kundër partisë në pushtet”, – shtoi ai.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...