Published On: 29 Shkurt, 2016

Presidenti i ri zbarkon në shesh, pas sa vitesh larg ‘popullit’ (Foto)

  • Presidenti i zgjedhur Hashim Thaçi është parë i vetëm në sheshin “Nëna Terezë”.

Gjatë ecjes së tij nëpër shesh, Thaçi është parë duke u ndalur për të folur me kalimtarët e rastit, me disa prej të cilëve ka bërë edhe selfie.

I liruar prej të gjitha pozitave politike dhe qeveritare, deri në marrjen e mandatit të ri, Thaçi këto ditë më shumë ka qëndruar me familjen e tij në Burojë, duke pritur dhe përcjellë qytetarë, si dhe duke i vizituar familjet e dëshmorëve.

p
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...