Published On: 8 Maj, 2016
Bota |

Presidenti i Leicester fiton 2.5milion sterlina në kazino

Gjithcka po shkon mirë për manjatin tajlandez të Leicester City, Vichai Srivaddhanaprabha. Pas fitimit të kampionatit nga ekipi i tij, fati i ka buzëqeshur përsëri.

Bosi i Leicester ka fituar 2.5milion stërlina në një kazino lokale. 58-vjeçari Srivaddhanaprabha kaloi mbrëmjen në një tryezë bixhozi me një grup miqsh, dhe sipas gazetës The Sun, fitoi mjaftueshme për t’u blerë lojtarëve të Leicester City, të gjitha makinat “Mercedes”, që ua kishte premtuar në rast të fitimit të kampionatit.

Pasuri e tij llogaritet të jetë diku tek 2 miliard (sterlina), duke e bërë atë njeriun e katërt më të pasur në Tajlandë, përcjell Shqiperiaime.al. / shqiperiaime.al

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...