Published On: 10 Korrik, 2017

Presidenti i Betis jep lajmin e shumëpritur për Ceballos

  • Betis është duke negociuar me Real Madridin, kështu ka thënë numri një i klubit, Angel Haro.

Brenda pak orëve mesfushori spanjoll, Dani Ceballos, do të zyrtarizohet si lojtar i Real Madridit. Lajmin e ka bërë të ditur presidenti i Betisit, Angel Haro.

“Dani Ceballos ka refuzuar rinovimin e kontratës. Jemi duke biseduar me Real Madridin, brenda pak orëve do të ketë lajme të reja”, tha Haro.

AS e Marca raporton se lojtari ka nënshkruar kontratë gjashtë vjeçare me Los Blancos, i cili i ka kushtuar 18 milionë euro.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...