Published On: 3 Gusht, 2016

Presidenti Hashim Thaçi: Kosova nuk ka humbur asnjë centimetër tokë nga demarkacioni

I pari i vendit, Hashim Thaçi në fjalën e tij në tryezën për demarkacionin, ka theksuar se ai do të japë kontributin e tij në këtë çështje.

“Ky debat i ka munguar Kosovës padrejtësisht tash e 1 vjet”, tha ai, duke shtuar se ky debat do të ofroj transparencë në të mirë të qytetarëve, raporton Gazeta Blic.

Ai ka theksuar se çështja e demarkacionit me Malin e Zi është inekzistente dhe se Kosova nuk e ka humbur as një centimetër tokë.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...