Published On: 22 Gusht, 2016

President: Mos harro dërgoja ni kuror lule edhe atyre kushërinjve tuaj serb në Rahovec

 

Naim Miftari

President: Sipas propogandës serbe në vitin 1998 qenkan vrarë dy gazetarë serb kinse nga UÇK-ja në Rahavec. Shiko mos harro dërgoja ni kuror lule edhe atyre kushërinjve tu aty, pasi te dëshmorët dhe civilët shqiptarë që i vrau Serbia mbi 14.000 je i pa dëshiruar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...