Published On: 27 Shkurt, 2016

Premierë “Nëse ti ma fal” nga Alban Mehmeti

Këngëtari Alban Mehmeti tani ka publikuar këngën dhe videoklipin më të ri të këngës “Nese ti ma fal” , një këngë dhe një klip shumë i mirëpritur nga adhuruesit e Albanit, transmeton Gazeta Blic.

Sapo doli kjo këngë shumë adhurues koleg e media u interesuan për këtë këngë momentet e para të lansimit ai mori shumë shprendarje në Facebook.

Se sa do të ketë sukses ky klip i ri i Albanit mbetët të shihet, mirëpo fillimi është mjaftë i kënaqshëm./GazetaBlic/.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...