Published On: 15 Shkurt, 2016

Premier League, formacioni i javës

  • Premier League vazhdon të jetë një nga kampionatet më interesante dhe surprizuese, me ndeshje që ja vlen të shikohen.

Fitoret deçizive të Arsenal e Tottenham, fitoret të bindshme të Chelseat e Liverpool ishin ngjarjet kryesore të kësaj xhiroje në kampionatin më të shikuar në botë.

Më poshtë ju sjellim 11-lojtarët që impresionuan me paraqitjet e tyre:

Formacioni: (4-3-3) Lloris; Clyne, K.Toure, Kone, Rose; Eriksen, Kante, Imbula; Walcott, Deeney, Pedro;

Lojtari i javës: Pedro Rodriguez
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...