Published On: 23 Shkurt, 2016

Prekëse: Fëmija 2 vjeçar në Mitrovicë tenton ta mbrojë babain nga arrestimi (Video)

Një lexues nga Mitrovica ka dërguar në redaksinë e portalit Indeksonline një video prekëse në të cilën shihet një fëmijë i moshës 2 vjeçare duke qarë, derisa policia e arreston babain e tij.

Në video, fëmija qan vazhdimisht duke u përpjekur të ndaloj policinë që të arrestoj babain e tij, dhe kur policia i vendos prangat në duar, ai vrapon për ta përqafuar, raporton Indeksonline.

Në mbrojtje të këtij qytetari del edhe një person tjetër, i cili duke parë fëmijën të qaj, i thotë pjesëtarëve të policisë “Më merrni mua”.

Nga kjo situatë janë prekur edhe kalimtarët, të cilët janë kacafytur me pjesëtarët e policisë. /Indeksolnline/

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...