Published On: 7 Gusht, 2016

Prej 20 të vdekurve, 10 janë shqiptarë

Portali TetovaSot shkruan se ndër 20 personat e vdekur pas përmbytjeve në Shkup dhe rrethinë, gjithsej 10 prej tyre janë shqiptarë.

Ende nuk është konfirmuar një gjë e tillë, mirëpo Këshilli i Qytetit të Shkupit shpejtë pritet të dalë për konferencë dhe të japë detaje rreth viktimave dhe rreth dëmeve të shkaktuara nga vërshimet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...