Published On: 19 Mars, 2016

Prapaskenat e zgjedhjes së Hashim Thaçit president!

GazetaBlic në vazhdim, ju sjellë momentet më dramatike të ditës së 25 shkurtit, kur Hashim Thaçi pritej të zgjidhej presidenti i ri i Republikës së Kosovës. Detaje këto, që për herë të parë po i servohen publikut. Ju do ta kuptoni se si dhe kujt i kishte hyrë në “palcë” frika gjatë asaj dite. Tutje, GazetaBlic tregon, se kush u “zhduk” në sallën e Kuvendit atë ditë. Kush u soll me makinë dy herë në Kuvend. Kush befasisht nuk erdhi në seancë.
Përpos këtyre, ju mund të mësoni se kush e “dëshpëroi” më së shumti Isa Mustafën atë ditë, si dhe mënyrat se si Kryeministri, arriti t’i bindë disa nga deputetët e LDK-së të ndërronin mendje. Këto dhe shumë detaje të tjera eksluzive, mund t’i gjeni në tekstin e mëposhtëm!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...