Published On: 6 Prill, 2016

Prapaskenat e koalicionit PDK-AAK (Video)

A janë në bisedime PDK me ndonjë prej partive opozitare për koalicion të mundshëm qeveritar?

Me cilën parti do të preferonte anëtari i Kryesisë së PDK-së, Xhavit Haliti, që partia e tij të bënte koalicion?

A pret Haliti që inaugurimi i Hashim Thaçit president të pengohet nga opozitarët?

Çfarë mendon ai a do të dobësohet PDK-ja pa Thaçin?

Për përgjigjjet në këto pyetje mund të shikoni videon e shkëputur nga Info Magazina e sotme ku i ftuar ishte Xhavit Haliti.

LEXONI edhe: 

http://www.shqiptari.eu/del-emri-i-rames-ne-panama-pas-pak-ditesh-kryeministri-do-te-jape-doreheqjen/

http://www.shqiptari.eu/skandalet-tronditese-a-i-kane-fshehur-hashim-thaci-dhe-prijes-opozitare-milionat-e-tyre-ne-panama/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...