Published On: 5 Prill, 2016

Pozicioni i preferuar seksual i Khloe Kardashianit

  • Khloe Kardashian, motra e yllit të famshëm televiziv, Kim Kardashian, ka porositur ekipin e saj që të hartojë një listë të pozicioneve seksuale që djegin më së shumti kalori.

“Ku ka më mirë se seksi”, ka shkruar ajo në një postim në ueb-sajtin e saj.

Aty, në ueb-sajtin e saj, ajo ka ofruar edhe një “kalkulator të seksit”, shkruan Gazeta Express.

Ajo ka treguar për kaloritë që djegin shtatë pozicione të caktuara të seksit, si dhe për preferencat e saj.

Pozicioni “misionar” nuk është për të, thotë Kardashian. Ajo tregon edhe se nuk i thotë jo seksit “në stilin e qenit”.

Por, Kardashian thotë se më së shumti i pëlqen seksi “në stilin e gaforres”, kur femra është me shpinën e kthyer nga mashkulli. Ky pozicion, tregon ajo, djeg jashtëzakonisht shumë kalori. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...