Published On: 31 Maj, 2017
Bota |

Postimi misterioz i Presidentit Trump huton mbarë botën (Foto)

Presidenti Donald Trump njihet për postimet në Twitter në orët e vona të natës, por statusi i tij i fundit ka pushtuar internetin.
Kjo për shkak se ai jo vetëm që ishte lënë në gjysmë, por përmbante një fjalë të shpjegueshme, “covfefe”.

Ndoshta ky ishte një gabim drejtshkrimor i Presidenti amerikan, por përdoruesit e internetit e kanë tallur pa mëshirë, raporton “BBC”.

“Pavarësisht reagimit të vazhdueshëm negativ të shtypit, covfefe”, shkroi ai pas mesnate, mbrëmjen e djeshme.

Ndoshta presidenti ka shkuar në shtrat, pa e përfunduar mendimin e tij dhe mesa duket ka harruar të korrigjojë gabimin.

Por përdoruesit e rrjeteve sociale kanë hedhur mijëra spekulime për fjalën “misterioze” duke thënë se ndoshta ajo mund të ishte edhe një kod i fshehtë bërthamor.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...