Published On: 10 Janar, 2016

Postimi i çuditshëm i Policisë së Kosovës në Facebook (Foto)

  • Një status jo i zakonshëm është postuar në një llogari që mban emrin “Policia e Kosovës” në Facebook.

Në profilin e Policisë në këtë rrjet social, i cili nuk dihet nëse është zyrtar, është publikuar një foto e protestës së shtunë dhe një përshkrim mbi fotografi.

“Mallkom mua, urrem mua, dëshirom të vdekur. Unë prapë do të jem aty kur ti ke nevojë për mua”, thuhet në statusin e Policisë të cilit i është bashkangjitur një fotografi në të cilen është vendosur edhe një mesazh.

Në këtë faqe të policisë në Facebook publikohen edhe njoftimet zyrtare të forcave të rendit, njofton Klan Kosova.

Sqarim: Në këtë llogari në Facebook megjithatë nuk ka informata, ose përshkrim të veprimtarisë që sqaron rolin e përdoruesit, siç ndodh rëndom në faqet zyrtare të institucioneve. Por aty shpalosen njoftimet e njëjta që janë edhe në sajtin zyrtar të policisë së Kosovës dhe foto e ngarkuara janë vetëm foto të Policisë së Kosovës.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. alban thotë:

    jo qe jam kunder dhunes ndaj policve po jemi kunder qfar do dhune theter. e sidomos kur vihet ne rrezik jeta e policve se qfar do pushteti te ndrroj jan po kta polic se sun i ndrrojn krejt

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...