Published On: 14 Qershor, 2016

Portugalia kaloi në epërsi ndaj Islandës (VIDEO-Foto)

Portugalia kaloi në epërsi me golin e shënuar në minutën e 32 nga sulmuesi Nani. Islanda nuk ishte pa raste, e cila veçanërisht në fillim të pjesës së parë pati një rast tejet të mirë për të kaluar në epërsi, por që nuk realizua.
Ndërkohë vazhduan sulmet e ndërsjella, por që Portugalia tregoi më shumë pjekuri dhe debutuesen në këtë kampionat europian Islandën, po e mban nën kontroll, duke mos i dhënë shpresa për fitore. SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...