Published On: 21 Qershor, 2016

Porsche dhe luks: Ja kush është edukatorja që dhunoi 3-vjeçarin

Anjeza Shabani është administratorja e një kopshti privat në Tiranë, video e së cilës duke dhunuar në mënyrë mizore një fëmijë vetëm 3 vjeç në ambientet e kopshtit, është publikuar sot në media nga emisioni investigativ Stop.

Po kush është Anjeza Shabani?

Ajo ka mbaruar Fakultetin e Historisë dhe Filologjisë, dega Gazetari në vitin 2007, shkruan Opinio.al.

Pastaj ka punuar si gazetare në disa media të ndryshme, gazeta, radio dhe televizione. Ku së fundi bashkë me bashkëshortin e saj, kanë menduar të hapin edhe një kopësht privat në zonën e Saukut.

Vetëm pak momente pas publikimit të videos, njerëz të ndryshëm kanë hyrë në faqen në Facebook të kopshtit duke e sharë dhe mallkuar gruan që gjuante me sa fuqi të kishte një fëmijë të pambrojtur, që vetëm qante dhe nuk kishte mundësi të thoshte asgjë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...