Published On: 1 Shtator, 2016

Porosia e plakut: Ne jemi të robëruar prej këtyre katilave në pushtet, janë kriminelë, hajdut, kanë vra patriotë – Video

Njëri prej pjesëmarrësve më pleq në protesta shpreh tërë mllefin për keqeverisjen dhe kriminalitetin në Kosovës. Ai ka disa mesazhe për këtë pushtet, që thotë më mirë të largohet me qef se me dhunë.
“Këta janë kriminelë të kombit shqiptarë. Ne jemi të robëruar prej këtyre katilave. Këta vrasin dhe dënojnë njerëzit për pushtet. Kam bërë tridhjet vjet burg në diktaturën e Enver Hoxhës. Këta se dojnë kombin, këta janë shokë të Rusisë, janë kriminela”. SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...