Published On: 9 Tetor, 2016

Porosia e Alban Mehës për ndeshjen e sotme (Foto)

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Alban Meha është gati për Ukrainën.

Anëtari i skuadrës turke Konyaspor nuk u paraqit ndaj Kroacisë, mirëpo pritet të luajë ndaj Ukrainës.

Ai ka shfrytëzuar faqen e tij zyrtare në Facebook, për ta postuar një foto dhe një porosi para kësaj ndeshje.

Meha e di rëndësinë e kësaj ndeshje dhe shpreson në një rezultat pozitiv.

“Ndeshje e vështirë sonte, shpresojmë në një rezultat pozitiv dhe t’i gëzojmë tifozët me lojë të bukur”, shkroi Meha. /Telegrafi/

Mehaa

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...