Published On: 18 Prill, 2016

Politikani maqedonas kapet në kufi me 99 mijë euro dhe 47 pako ari

Zyrtarët doganorë në hyrje të Serbisë, gjatë kontrollit doganor ndaj një shtetasi të Maqedonisë i cili drejtonte makinën e tij “Volksvagen Pasat” me targa maqedonase, kanë gjetur të fshehur një sasi të madhe parash dhe ari.

Sipas informacioneve fillestare bëhet fjalë për 99.000 euro dhe 47 pako ari e cila ende nuk është matur. Mediat maqedonase shkruajnë se bëhet fjalë për një politikan, por nuk japin identitetin e tij, shkruan Tetovasot, përcjellë GazetaBlic.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...