Published On: 15 Korrik, 2017

Policia zbulon zyrtarisht idententin e tragjedisë në Vlorë mes tyre edhe djali nga Tetova

Janë identifikuar dy vajzat dhe një djalë, të cilët u mbytën pasditen e sotme në Zvërnec të Vlorës.

1. Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë të Madhe, Vlorë.

2. Xhoana Cani, 25 vjeçe, banuese në Tiranë.

3. Beniamin Ferati, 24 vjeç, banues në Tetovë, Maqedoni.

Lajmi është konfirmuar zyrtarisht nga policia e Vlorës.

Të tre viktimat janë transportuar në morgun e qytetit.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...