Published On: 17 Gusht, 2016

Policia: Vizita e Joe Biden kalojë pa asnjë incident

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë vizitës së zëvendëspresidentit Amerika, Joe Biden nuk është shënuar asnjë incident.

“Vizita e Zëvendëspresidentit Amerikan z. BIDEN, në Republikën e Kosovës, ka përfunduar sipas planifikimeve të parapara, nuk është raportuar asnjë incident, përderisa Policia e Kosovës falënderon të gjithë akterët e përfshirë, e në veçanti falënderojmë qytetarët e vendit për maturinë e treguar dhe mirëkuptimin gjatë ndërprerjeve të përkohshme të qarkullimit nëpër disa rrugë gjatë realizimit të vizitës, dhe një herit ju njoftojmë se të gjitha rrugët tani janë të lira për qarkullim”, thuhet në njoftimin e policisë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...