Published On: 27 Shtator, 2016

Policia, Vetëvendosje qëndron prapa sulmit në Kuvend (Video)

Policia e Kosovës është e bindur e Lëvizja Vetëvendosje qëndron prapa sulmit ndaj Kuvendit të Kosovës.

Drejtori i Drejtorisë për Kundër Terrorizëm në kuadër të Policisë së Kosovës, Fatos Makolli, në një paraqitje televizive në KTV ka shpalosur të gjitha detajet dhe provat që kanë bindur Policinë për fajësinë e partisë opozitare.

Makolli ka theksuar në “Rubikon” se të gjitha provat janë marrë bazuar në zbatimin e urdhëresave nga Gjykata, nga operatorët, kompanitë publike e privatë në mënyrë të rregullt.


F. Makolli

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...