Published On: 30 Prill, 2017

Policia: Tre të lënduar në aksidentin e Leshanit (FOTO)

Një aksident i rëndë ndërmjet tri veturave ka ndodhur mesditën e së dielës në fshatin Leshan të komunës së Pejës, ka njoftuar në Facebook gazetari Florent Zeqaj.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor ndërsa shkaktar i aksidentit besohet të jetë mos përshtatja e shpejtësisë.

“Nje aksident i rend trafiku me te lenduar ka ndodhur ne keto momente ne fshatin Leshan, te Pejes. Te lenduarit jan derguar me ambulant per trajtim ne spitalin e Pejes. Shkaktar i ketij aksidenti ku kan qen te perfshira tri vetura ka qen mos pershtatja e shpejtesise.!”- ka njoftuar Zeqaj në Facebook. /Gazeta Express

Policia: Tre të lënduar në aksidentin e Leshanit

Xhevat Ibra nga policia në Pejë e ka konfirmuar lajmin për Express, duke thënë se në këtë aksident janë lënduar tre persona dhe në mesin e të lënduarve është një femër.

Ibra ka thënë se më vonë do të lëshohet edhe komunikata me detaje të tjera.

Express do të ju sjell detajet e tjera…

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...