Published On: 9 Janar, 2016

Policia pastron Prishtinën nga mjetet e rrezikshme

Në prag të protestës së opozitës institucionet kanë marrë masa të shumta të sigurisë në kryeqytet. Ata kanë larguar të gjithë kontejnerët nëpër rrugët e Prishtinës.

Gazeta Fjala sjellë përmes fotografive dëshmit për largimin e kontejnerëve. Gjithashtu kompanitë e mirëmbajtjes kanë dalë në aksion dhe po i largojnë mjetet e forta nga sheshet.

10987654321

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...