Published On: 13 Janar, 2016

Policia nuk e din ende nëse ka pas flamur të ISIS-it në protestë (Video)

Zëvendëskryeministri Hashim Thaçi në emisionin “Zona B” në Klan Kosova të hënën tha se në protestën e opozitës më 9 janar ishte i pranishëm edhe flamuri famkeq i Shtetit Islamik.

Ndonëse përveç Thaçit askush tjetër nuk është në dijeni për praninë e këtij flamuri në protestën e organizuar nga opozita.

Madje zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, u shpreh se policia ka bërë hetimet dhe nuk ka parë një gjë të tillë.

Kurse opozitarët këtë deklaratë të Thaçit po e shohin njëjtë sikurse të ministrit të jashtëm serb, Ivica Daçiq.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...