Published On: 17 Shkurt, 2016

Policia me autoblinda në shesh kundër protestuesve

Policia e Kosovës ka ndërmarrë masa të shtuara për ndonjë eskalim të situatës gjatë protestës.

Përveç numrit të madh të pjesëtarëve të Policisë që janë angazhuar për sot, Policia ka stacionuar edhe autoblinda dhe automjete për topa uji.

Ato janë stacionuar në rrugën “Rexhep Luci” afër Kinemasë ABC. Një autblindë është stacionuar edhe afër Kuvendit të Kosovës./KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...