Published On: 22 Korrik, 2016

Policia gjermane konfirmon: Gjashtë të vdekur nga sulmi në Munih

Policia në Munih ka konfirmuar se deri tani janë 6 persona të vdekur nga sulmi në qendrën tregtare në Munih.

Edhe mediat si CNN dhe Bayerischer Rundfunk raportojnë se gjashtë persona kanë vdekur nga të shtënat, që besohet se ishin një sulm terroris

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...