Published On: 1 Mars, 2016

Policia gjen një kartë identiteti dhe 3 xhupa afër veturës së Grabovcit (Foto)

Pas ekzaminimit të vendit të ngjarjes nga organet e rendit, Indeksonline merr vesh se aty është gjetur një kartë identiteti dhe tre xhupa që dyshohet të jenë të kryerësve të veprës kriminale.

Ja fotografi nga vendi i ngjarjes ku vetura e Adem Grabovcit ka pësuar dëme nga djegia me benzinë, siç shihet edhe në foto.

Kjo ka ndodhur në lagjen Dardania në Prishtinë, derisa Indeksonline mëson se kanë qenë qytetarët që kanë intervenuar dhe i kanë shuar flakët.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...