Published On: 23 Prill, 2017

Policia e Shtetit: Protesta e opozitës e paligjshme, thirrje qytetarëve të mos marrin pjesë

  • Në një dalje për mediat Drejtori i Përgjithshëm për Sigurinë në Policinë e Shtetit, Altin Qato e cilësoi protestën e nesërme të opozitës si një tubim të paligjshëm, duk i bërë thirrje qytetarëve të mos marrin pjesë dhe të distancohen prej saj.

“Policia e Shtetit nuk ka dhënë leje për zhvillimin e kësaj proteste.

Zhvillimi i protestës cenon rendin e sigurinë. I bëjmë thirrje qytetarëve të mos bie pre e thirrjeve të politikës. Çdo mjet qo do përdoret në manifestim do procedohet”, tha Qato.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...