Published On: 25 Prill, 2016

Policia e krimeve të rënda bastis zyrat e Ndërmarrjes Publike Banesore!

Për shkak të dyshimeve se ka pasur dallavere të shumta në Ndërmarrjen Publike Banesore, Policia e Krimeve të Rënda sot ka bastisur zyrat e kësaj ndërmarrjeje. Kështu i kanë thënë Gazetës Blic burime brenda Policisë së Kosovës.

“Policia është futur në Ndërmarrjen Publike Banesore dhe është duke hetuar dhe duke kërkuar dokumente për shpërdorim detyre të ish- udhëheqësve të kësaj ndërmarrjeje. Janë duke u hetuar të gjitha kontratat”, ka thënë ky burim brenda Policisë së Kosovës.

 “Policia për momentin janë brenda objektit të kësaj ndërmarrjeje dhe është duke e marrë materialin”, tha ky burim.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...