Published On: 26 Mars, 2016

Policia e Kosovës demanton Daut Haradinajn: Nuk u larguam nga shtëpia e Kryeministrit

  • Policia e Kosovës i është përgjigjur deklaratave të deputetit Daut Haradinaj, që përmes profilit të tij në Facebook kishte pyetur pse Policia e Kosovës u tërhoq nga shtëpia e kryeministrit kur aty u hodh koktej molotovi nga protestuesit, në ditën kur Hashim Thaçi u zgjodh president i Kosovës.

Reagimi i plotë i Policisë:

“Policia e Kosovës (PK), me qëllim të vazhdimit të informimit të drejtë të opinionit publik, lidhur me shkrimin e publikuar me (25.03.2016) në  portalin “Koha.net”, e që mban titullin “Fol kryeministër, pse u hoqën rojet nga shtëpia jote kur u votua Thaqi”, reagon ndaj këtij shkrimi dhe deklarimeve të tilla të pavërteta dhe sqaron me sa vijon:

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Mal Uka thotë:

    Nese nuk jeni terheke ju te PK – Cka kini ba pra?
    Ju kur nuk jeni ne gjendje ta rueni nje shtepi Pse e merrni detyren Une mendoj qe parlamenti duhet ta aprovoj nje ligj qe njerzit qe perdorin maska dhe kryejn terror, hajni , thyerje shtepish duhet pa asnje paralajmrim te shtihet ne ta dhe te zhduken kesai bote E jo hyn hajni ne shtepi , vjedh po nese pronari perdor force kunder tyre thirret ne pergjegjesi Pra ma shume ruhet hajni se pronari ne shtepi te vet Edhe demostruesit qe ne demostrata perdorin maska duhet te likujdohen me arme te zjarrta Ska meshire ndaj terrorit , mollotovit e faqes se zeze !Armja qe perdoret per mbrojtje te pragut te shtepise eshte mjet i bekuar e jo i denuar !

    Përgjigjiuni
    Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...