Published On: 6 Janar, 2016

Policia e gatshme për protestën e 9 janarit (Video)

Policia e Kosovës me kohë ka bërë të gjitha përgatitjet për protestën e nëntë janarit të paralajmëruar nga opozita e bashkuar.

Ekspertët e çështjeve të sigurisë tërheqin vërejtjen se organizimi i protestës nga opozita mund të lërë hapësirë për keqpërdorim të masës nga një palë e tretë.

Policia e Kosovës e ka informua Tribuna Channel se janë bërë të gjitha përgatitjet dhe planifikimet e nevojshme duke hartuar plane konkrete operative për ruajtjen e rendit dhe sigurisë publike.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...