Published On: 24 Shkurt, 2016

Policia e barrikaduar para Kuvendit dhe Qeverisë

Forca të mëdha të Policisë janë pozicionuar para ndërtesës së Kuvendit dhe Qeverisë në kohën kur në çdo moment pritet që të fillojë seanca e Kuvendit.

Jashtë në sheshin “Ibrahim Rugova” protestuesit që kanë qëndruar në tenda që nga dje, aktualisht janë të qetë./KosovaPress/

policia-ne-oborr

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...